Houding & zitles
Wil jij je houding & zit verbeteren? Merk jij dat je scheef zit, te weinig corestability hebt en wil jij graag nog fijner communiceren met je paard? Lees hier onder wat wij voor jou kunnen betekenen!
Verbeter je houding & zit en word vitaler
Voor wie:
Wat bieden wij:
Ruiteranalyse
Een analyse van jou als ruiter d.m.v. een video. Hierbij beoordeel ik je basishouding, eventuele scheefheid of blokkades in de beweging. Ik geef je minimaal 3 oefeningen mee waar je zelf mee aan de slag kan thuis. Eventueel kan je na een bepaalde periode weer een check-up doen!
Zitles
Wij bieden zitles aan de longe op één van onze paarden. Daarmee gaan wij heel gericht aan de slag met jouw houding, je knelpunten en vooral met het stukje bewustwording. Je hoeft niet zelf te rijden, zodat je je volledig op je eigen houding kan focussen.
Dressuur houding training
Het is natuurlijk leuk, zitles aan de longe, maar op een gegeven moment moet je je geleerde ook kunnen toepassen tijdens het rijden. Vaak zie je dat het op de rechte lijnen prima lukt, maar bijvoorbeeld in de wendingen, in het appuyement of tijdens de verzameling dat het oude patroon weer terug komt. Hiermee begeleidt ik jou dan tijdens de dressuurles.
Balance Coach
Binnenkort meer hier over!
DeWolff Vaulting & Sporthorses | Bareldsweg 1 7983 KH Wapse (Drenthe)
+31 (0)6 52 44 03 03 (Nienke) | info@dewolffvaulting.com | www.dewolffvaulting.com